Doğru Bildiğimiz Yolda, Hiç Tereddütsüz...

Değer Bilir, Değer Katar
1972 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, genişleyen portfolyosu ile sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

 Yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim olarak tamamladığımız sanayi yapıları, arıtma tesisleri, konutlar, yaşam merkezleri, ticaret merkezleri ve altyapı çalışmaları CY-Çelikcan Grup ' un başlıca faaliyet alanlarıdır.

CY-Çelikcan Grup olarak ilk amacımız; kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak, müşterilerimizi zamanında ve kusursuz proje teslimi ile memnun etmektir. CY-Çelikcan Grup tüm faaliyetlerini kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir.

Projelendirme Hizmetleri

Mimari Konsept ve Ruhsat Projeleri, Mimari Uygulama Projeleri, Rölöve ve Restorasyon Projeleri, İç Mekan Tasarımı ve Uygulama Projelerinde destek veriyoruz.

İnşaat & Taahhüt

CY-Çelikcan Grup bünyesinde bulunan markalar ile her türlü inşaat taahhüt işlerinde müşterilerimizin kalite, fiyat ve performans beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek hizmet veriyoruz.Sosyal Sorumluluk


Kurulduğu günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizden aldığı güven ve güçle hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Süreç içinde dayanışma ve sevgiyle oluşan, gelişmeye devam eden bir aileyiz.

Bu bilinç ve sorumlulukla kendisini yenileyen, çalışmalarında insanı değerli kılan, alanında uzman kadromuzla sizlere huzur ve güvenle oturabileceğiniz en küçük detaylarıyla insan hareketine göre tasarlanmış yaşam mekanları sunmaya, yeni dostluklarla farklı dünyalar keşfetmeye devam edeceğiz.


CY-Çelikcan Grup Türkiye'nin kalkınması ve çağdaş medeniyetler arasındaki yerini alabilmesi, çalışanlarına faydalı olabilmesi için gerek iş ahlakından, gerekse kaliteden taviz vermeden güvenli, sağlıklı, çevre ile uyumlu ve kârlı bir iş ortamında doğru bildiği yolda hiç tereddütsüz yürümeyi kendisine ilke edinmiştir.
CY-Çelikcan Grup inşaat sektöründe, her türlü yapının kaba, ince, elektro-mekanik ve çevre düzenlemesi imalatlarında anahtar teslimi hizmet vermektedir. Tecrübe ile dinamik kadroların uyum içinde bir ekip olarak çalışması ve sürekli eğitim, firmanın değişmez ilkesidir.

CY-Çelikcan Grup' un hedefi, yapımını üstlendiği işi, ileri teknoloji olanaklarını kullanarak, amacına uygun malzemelerle, mümkün olan en kısa sürede ve en uygun maliyetle, iş güvenliği ve çevre ile ilgili kurallara uyarak müşteri gerekliliklerine, tüm kanun, mevzuat ve standartlara uygun olarak eksiksiz yapmak, bu hedefini sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir.

CY-Çelikcan Grup, üretim süreçlerindeki kontrol noktalarını tespit ederek uygunsuzluklar için önleyici sistemler geliştirir; önleyici ve düzeltici faaliyetlerde bulunarak, rekabetçi gücünü; her defasında kaliteyi üretmekle elde eder.

CY-Çelikcan Grup, tüm faaliyetlerde en değerli varlığı olan çalışanlarının sağlık düzeylerinin geliştirilmesini iş veriminin gereği olarak görür. İş kazalarını, meslek hastalıklarını önleyici çalışmaları İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli iyileştirilmesinin temeli olarak görür. İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemleri uygulanarak, sistem düzenli olarak gözden geçirilir ve sürekli olarak gelişmesi sağlanır.

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre konularındaki riskler değerlendirilir ve bu risklerden korunmak için önlemler alınır. Tehlikeler, tüm çalışanların katılımı ile kaynağından yok edilir.